Prehupli sme sa za polovicu! O troch koordinátoroch už pomaly vieme aj to, čo radi raňajkujú a v akom pyžamku (či nočnej košeli) chodia spávať, preto, aby to bolo spravodlivé, museli sme položiť otázky aj dvom „neznámym“. Tentokrát Tomášovi, na ktorého určite čaká potom v komentároch jedna ďalšia – toto si Martin isto nenechá ujsť :)

Ahojte, ja som Tomáš, už 4 roky študujem právo na PraF UK, pochádzam z malej dedinky s menom Ražňany (neďaleko Prešova), mám dvoch starších bratov a ak nebodaj mám nejakú tu chvíľku voľného času, tak sa venujem divadlu, natáčaniu videí, foteniu, akordeónu alebo kadečomu inému, čo ma momentálne zaujíma :)

10670212_4935731567201_8031115128739878889_n

1. Už minulý rok si bol považovaný za horúceho adepta na miesto koordinátora. Preto mi nedá sa neopýtať obľúbenú otázku žurnalistov – Čakal si to?

To, že ma minulý rok niektorí ľudia považovali za adepta na miesto koordinátora nie je vôbec relevantné, resp. pramenilo to iba z akéhosi úzusu, že v období pred Te Deom tu je horúčka v tipovaní nových koordinátorov, a bolo by možno trochu prvoplánové a naivné očakávať, že ma oslovia iba kvôli niečomu takému, čiže nie, nečakal som to.

2. Myslíš, že ti tvoj študijný pobyt v zahraničí môže nejakým spôsobom pomôcť?

To neviem, možno áno, ťažko to takto povedať. Iba viem, že štúdijný pobyt v zahraničí je veľmi dobrá skúsenosť a mení človeku pohľad na vec.

3. Budeš sa aj naďalej venovať divadlu?

Ak to budem zvládať po časovej stránke, tak veľmi rád by som sa aj naďalej angažoval v našom divadle a teda dúfam, že sa mi to podarí. Rasťo to tento rok zvládal ukážkovo, takže dá sa to :)

10256123_691071830940581_2830811120829560173_n

4. Čoho sa najviac obávaš?

Svojho time managementu :) Skôr by som povedal, že mám rešpekt pred touto službou, ale verím, že s chalanmi budeme super partia a keď ľudia držia spolu, tak sa dá prekonať hocičo.

5. Ktorý z ostatných koordinátorov bol pre teba najväčším prekvapením?

Nemyslím to nijak v zlom, ale asi Martin Jurčo, no a Juraja som predtým nepoznal, takže v podstate aj on :)

Vďaka, Tomáš, aj tebe, že si si našiel čas :)

A taktiež aj Maťovi, ktorý nám poskytol tvoje fotky :D