Ak sa chceš prehĺbiť v mužskej spiritualite a dobre zvládať svoje budúce alebo terajšie otcovstvo, pozývame Ťa na formačný kurz Boží bojovník.

Tento formačný kurz ponúka výchovu k čnostiam mužskej spirituality a otcovstva. Prevedie nás analýzou krízy mužnosti a otcovstva a ponúkne nám vhodnú terapiu. Budeme hovoriť o mužskej a ženskej nábožnosti, o zdravej bojovnosti, o budovaní solídneho ľudského základu, o poslaní muža ako živiteľa, vodcu, ochrancu a kňaza, o deformáciách otcovstva a o úcte k Bohu Otcovi, o odovzdávaní mužnosti a viery z otca na syna.

Kurz je určený LEN PRE MUŽOV, ktorí sú alebo ešte slobodní alebo už sú otcami mladších ešte školopovinných detí.
Kurz vedie vdp. Rastislav Zelenay, autor viacerých publikácií na tému mužskej spirituality.

Kedy? Od 7.10.2021, každý štvrtok, desaťkrát

Kde? UPeCe Bratislava, Malá sála

O koľkej? 18:30 – 19:50

Ako sa prihlásiť? Cez email rastozelenay@grobnet.sk alebo na tel. č.: 0908 856 059

Prednášajúci: vdp. PhLic. Rastislav Zelenay.

Počas kurzu prosíme o dodržiavanie všetkých platných epidemiologických opatrení!