Tešíme sa, že opäť môžeme obnoviť verejné bohoslužby. Vzhľadom na aktuálne epidemiologické opatrenia je kapacita svätých omší obmedzená na max. 1 osobu na 15 m2. Rozhodli sme sa preto v nedele zaviesť prihlasovanie, aby ste si mohli vopred rezervovať miesto na sväté omše.

Na sväté omše je potrebné prihlásiť sa vopred, ináč vám nevieme zaručiť, že pre vás zostane voľné miesto.

Na prihlásenie na jednu zo svätých omší na najbližšiu nedeľu použite jeden za nasledujúcich formulárov podľa času sv. omše:

Prihlásenie na sv. omšu o 8:00

Políčka označené symbolom * sú povinné

Osobné údaje použijeme výlučne za účelom rezervovania vášho miesta na sv. omši, po jej skončení budú všetky údaje vymazané. Vek slúži na overenie, či registrovaná osoba má viac ako 10 rokov.

V prípade, že si chcete vaše údaje vyžiadať alebo odstrániť, kontaktujte nás na upc@upc.uniba.sk.

Prihlásenie na sv. omšu o 10:00

Veľká sála

Políčka označené symbolom * sú povinné

Deti do 10 rokov nie je potrebné prihlasovať.

V prípade, že budete vytvárať viacero prihlásení (napr. pre vašu rodinu), vo všetkých prihláseniach môžete použiť rovnaký email.

Premietanie v Kaplnke alebo Libresse

Políčka označené symbolom * sú povinné

Deti do 10 rokov nie je potrebné prihlasovať.

Osobné údaje použijeme výlučne za účelom rezervovania vášho miesta na sv. omši, po jej skončení budú všetky údaje vymazané. Vek slúži na overenie, či registrovaná osoba má viac ako 10 rokov.