Oslavy vítania zimného semestra končia a začína tvrdý boj. To, čo sme minule nazvali hromadnou grilovačkou, sa teraz uskutoční pod názvom tímová rybačka v krížmo protistojných dvojiciach. Každý z páru dostane do rúk dve udice s farebnými rybičkami, ktoré si budú preháňať guľatú návnadu po akváriu, až kým ju netrafia do vytýčeného priestoru.

Zdá sa ti takéto informovanie o chystanom kalčetovom turnaji strelené? Príď sa v piatok 4. 10. od 14:00 pozrieť na tie góly a uvidíš, čo je naozaj strelené. Chceš sám strieľať a byť ostreľovaný? Zaregistruj sa so svojím parťákom na našej stránke a príď polhodinu pred začiatkom. Hrá sa vo dvojiciach o skvelé ceny, účastnícky poplatok je 3 € za tím a počet tímov je obmedzený. Tešíme sa na teba!

Musíte však dať pozor, lebo na druhej strane tejto veľmi úzkej rieky stoja dvaja ďalší rybáril, ktorí Vám rybo-lopty budú odháňať do tej nechcenej strany. Ulovte teda svoje víťazstvo a získajte rekordne veľkú „rybu“ v Kalčetovo-stolno-futbalovom turnaji, ktorý sa uskutoční v piatok 4.10.2013 o 14:00. (registrácia od 13:30).

Viac informácií a prihlásenie sa TU