Bedminton v UPeCe – Mlynská dolina Bratislava

Novinka v Mlynskej doline!

V sále Univerzitného Pastoračného Centra sú k dispozícii 4 profesionálne bedmintonové hracie plochy. Na recepcii je možnosť vypožičať si raketu a takisto aj košík za zálohu (napr. preukaz ISIC alebo 1€). Okrem športového vyžitia je k dispozícii samoobslužný bar, kde si môžete pochutnať na káve či Kofole.

Cenník

DEŇ ČAS CENA ZA PLOCHU(€ / hod)
ŠTUDENTI* BEZ ZĽAVY
PO – PI 13:30 – 17:00 3€ 5€
17:00 – 21:00 4€ 7€
21:00 – 23:00 3€ 5€
SO 13:30 – 21:00 3€ 5€

*Nárok na študentskú zľavu má skupina hráčov, ktorí sú držiteľmi kariet ISIC, ITIC a EURO<26. Pre uplatnenie nároku je hráč povinný predložiť preukaz ISIC, ITIC, EURO<26.

Pred samotnou hrou je potrebné prísť sa nahlásiť na recepcii a odovzdať do zálohy počas doby hrania preukaz ISIC alebo iný doklad (okrem OP), ktorý zároveň môže slúžiť aj ako záloha za raketu/košík. Tento sa hráčovi vráti po ukončení hry a zaplatení príspevku za prenájom plochy.

Príspevkom za prenájom plochy podporíte činnosť vysokoškolákov v UPeCe.

Rezervácie termínov

Rezervácia sa vytvára priamo na stránke bez nutnosti registrácie. Rezervácia bude platná až po potvrdení aktivačného linku odoslaného na váš email. Finančný príspevok sa uhrádza v hotovosti na recepcii UPeCe.
Rezervovať termín

Doprava a parkovanie

Parkovať sa dá v areáli Vysokoškolského mestečka Ľudovíta Štúra za 0,5€/hod (viac info), resp. bezplatne na parkovisku pred cintorínom na Slávičom údolí s pešou dostupnosťou do 5 minút.

V prípade otázok sme vám k dispozícii každý deň medzi 13:00 – 24:00 na tel. č. 0905 406 679.