ONLINE Predmanželská príprava od 30. apríla 2021

Prihláška na ONLINE predmanželskú prípravu, ktorá sa bude konať od 30.4.2021. Prvé stretnutia sa uskutočnia v piatok 30.4. o 19:30 a v sobotu 1.5. o 19:30. Stretnutia budú prebiehať na platforme ZOOM. Presný počet stretnutí bude upresnený na prvom stretnutí, no zvyčajne ide o 6 stretnutí v rozpätí troch týždňov. Prosíme o vyplnenie mena a priezviska s diakritikou ako aj adresu nakoľko na konci prípravy dostanete potvrdenie, na ktorom sú Vaše mená generované z tohto formulára. Ak budú bez diakritiky, presne tak budú vytlačené aj na potvrdení o absolvovaní prípravy. Súčasťou registrácie je taktiež úhrada registračného poplatku vo výške 20€/pár. Platobné údaje ako aj pokyny Vám obsahovať potvrdzovací email. Prípadné otázky zasielajte na upc@upcba.sk alebo priamo na kňaza prítomného na prvom stretnutí.  Ďakujeme za pochopenie!

Často kladené otázky:

Neskoro sme sa dozvedeli o kurze. Bude po skončení tohto ďalší?
Áno bude, rozostup medzi predmanželskými prípravami je približne mesiac, podľa ďalších opatrení sa tiež rozhodneme, či bude opäť online alebo normálnou prezenčnou formou ako sme zvyknutý. 

Čo mom robiť v prípade záujmu o ďalší termín predmanželskej prípravy?
V prípade záujmu o ďalšiu predmanželskú prípravu je po naplnení kapacity možné prihlásiť sa na upozornenie emailom na otvorenie nového termínu. (Nie je považované ako registrácia!)

Ako dlho bude trvať jedno stretnutie?
Zvyčajne bude v rozpätí 1,5 – 2h.

Koľko stretnutí bude v rámci jedného kurzu?
Jeden kurz bude mať 5-6 stretnutí v priebehu troch týždňov.

Prihlasovací formulár:

Ľutujeme, ale táto predmanželská príprava je už plne obsadená.

Ak máte záujem o upozornenie emailom v prípade spustenia registrácie na ďalší termín vyplňte formulár nižšie:

(Prihlásenie na spustenie ďalšej registrácie nie je považované ako registrácia na ďalší termín ale má len informačný charakter!)

Políčka označené symbolom * sú povinné

Zadaný email bude použitý na informovanie o spustení registrácie  na ďalší termín predmanželskej prípravy.

 

Akonáhle bude spustená registrácia na ďalšiu sériu stretnutí, budeme o tom informovať na tejto stránke, rovnako aj na našej facebookovej stránke a  emailom.

Ďakujeme za pochopenie.