Podporte UPeCe a darujte 2% zo svojich daní.

2% z dane sú už niekoľko rokov jedným z hlavných príjmov Univerzitného pastoračného centra v Bratislave. Aj vďaka tejto pomoci sa môžeme nazývať najväčším pastoračným centrom svojho druhu v celej Európe.

Týždenne našimi priestormi prechádzajú tisíce ľudí a my robíme všetko pre to, aby sme im napomohli žiť ich život v plnosti.

UPeCe je celé založené na dobrovoľníckej činnosti mladých ľudí, ktorí sa rozhodli napĺňať život svoj, ale aj životy ostatných. Študenti majú možnosť sa angažovať vo viac ako dvoch desiatkach tímov, kde vystupujú von zo seba a odovzdávajú sa v službe ostatným. Okrem toho majú možnosť sa rozvíjať v jednotlivých zručnostiach, v tímovej spolupráci a aj vo vedení. Avšak často sa venujú aj nepopulárnym činnostiam od jednoduchého vyhadzovania odpadkov, cez rozkladanie stoličiek vo Veľkej sále, upratovania až po nedeľnú službu v bare. Vždy to však robia s láskou a ochotou.

thanks-1804597_960_720

To všetko je síce veľmi pekné, ale UPeCe to nestačí. V UPeCe musia fungovať svetlá, všetky elektronické zariadenia, musí tiecť voda, v zime tu musí byť teplo. To všetko si vyžaduje množstvo výdavkov. Tu cítime opäť veľkú podporu od všetkých ľudí, zatiaľ nás vždy podržali. To svedčí aj o tom, že UPeCe je skutočným Božím dielom a má zmysel tu investovať čas, energiu, financie a aj to jednoduché – 2% z dane. Veľmi si vážime akúkoľvek pomoc a podporu a úprimne všetkým našim podporovateľom ĎAKUJEME! Neváhajte teda darovať svoje 2% z dane pre UPeCe, budú využité pre veľké veci. Pre rozvoj mladých ľudí – aj našej budúcnosti.

Dokumenty

Obe tlačivá (Vyhlásenie spolu s Potvrdením) môžete doručiť na daňový úrad podľa Vášho bydliska.
2% nám môžete poukázať buď priamo cirkevnej organizácii UPeCe bl. Jozefa Freinademetza alebo ako občianskemu združeniu Cesta.

Vyhlásenie o poukázaní 2% z dane za rok 2023 – UPeCe

Vyhlásenie o poukázaní 2% z dane za rok 2023 – Cesta