Pozor, pozor!

Zbystrite pozornosť všetci tí, ktorí túžite po nekonečnej sláve, červenom koberci, bleskoch fotoaparátov a kariére hollywoodskej hviezdy…

paparazzi

Fajn, fajn, teraz vážne. Ak máte v sebe kus zdravého sebavedomia a chcete si vyskúšať prácu pred kamerou, máme pre vás jedinečnú ponuku – miesto moderátora v študentskej televízii MC2.

Okrem toho, že si môžete vymyslieť vlastnú televíznu reláciu (čo je dosť pecka), získate nové skúsenosti a v neposlednom rade aj super vec do životopisu.

tv

Natáčať sa bude raz týždenne v dostatočnom časovom predstihu, takže sa nemusíte báť, že zanedbáte svoje štúdium.
Jediné, čo na túto prácu potrebujete, je ochota. A nemusíte mať ani úsmev ako Viktor Vincze :)

…tak sa nechajte inšpirovať, vyskúšajte našu ponuku a možno sa raz aj váš hollywoodsky sen stane skutočnosťou! :)

Poznáš text z pesničky Majka Spirita, že niekto sedí v tieni stromu, ktorý vysadil niekto pred ním (cca tak nejak)? Výnimočné veci môžeš niekedy urobiť aj v tichosti – žiadna sláva, ale na VIP akcie budeš pozvaný. Ak sa chceš naučiť pracovať s technikou, kamerou, zvukom, svetlom, ozvi sa nám a my ťa všetko naučíme!

V prípade záujmu nám napíš mejl na promo@upc.uniba.sk :)

Lenka