Viem, viem, už začal ten náš  „Happy” new year. Taký školský. A viem aj, že nie si nadšený. Na každom predmete ťa strašia, aké je toto a hento dôležité. A ako je práve ten ich predmet v živote najpodstatnejší. Ale čo si budeme klamať? Nechce sa ti. Čítaš si tieto riadky a okusuješ horkú chuť pravdy. Či čo či ako? Mám pre Teba nápad, ako možno správne začať.

Reku, isto si si všimol, že všade naokolo samé akcie. Každý ten plagátik sa ťa pokúša nejako navnadiť, aby si prišiel na takú či hentakú párty. Ty sa nevieš rozhodnúť. Váhaš, konštatuješ, zvažuješ. Nechcem ťa presviedčať. Teda, možno aj áno. Ale pre Tvoje dobro. Pretože keď neprídeš, prídeš vlastne o dosť veľa. O viac, ako si možno myslíš. O všetko.

Takže. Už chceš fakt vedieť, o čom tu ja toľko točím? Ide o jednu megašupa akciu v UpeCku. Spoločne začneme nový školský rok, zoznámime sa, nielen s koordinátormi. Okrem iného, spoznáš tímy UPeCe. Ak si nový a sám proste nikde nechceš ísť, ver mi, že ja nechcem, aby si ostál takto sám, preto ťa sem pozývam.

Tak preto, kade ľahšie odhoď výhovorky, nájdi si čas, lebo to bude stáť za to.

Taaaaakže, aby si vedel. Kde a ako? Stretneme sa vo štvrtok. Neboj sa, viem, máš školu, takže až o 19:00. Vidíme sa, kámoško, na Veni Sancte 2017!

__
Zuzana Wagnerová