Jeden z najznámejších slovenských horolezcov, Zoltán Demján, ktorý dobyl Mount Everest, je presvedčený, že sú aj dôležitejšie veci na svete, ako neustále dobýjanie vrcholov.

Bývalý profesionálny horolezec, dnes úspešný konzultant a kouč sa v cykle „Nenápadní ľudia s veľkým príbehom“ podelí s nami o svoj životný príbeh a skúsenosti, ktoré nazbieral počas rokov v súkromnom i profesionálnom živote.

Zoltán Demján hovorí:
„Súlad by mal človek dosiahnuť vo všetkých štyroch dimenziách. Fyzickej, intelektuálnej, emocionálnej a popritom robiť v živote niečo zmysluplné. Vďaka tomu, že to prednášam na seminároch, sa snažím žiť rovnako, ako radím druhým, cieľavedome na sebe pracujem a službu vnímam ako pomoc druhým, ale zásadne len vtedy, keď ma o to požiadajú. Najkrajšou odmenou sú pre mňa nadšené oči klientov a partnerov.

Za univerzálne pravidlo pokladám – správaj sa k druhým tak, ako by si chcel, aby sa správali iní k tebe. Keď všeobecne platné princípy nejakým spôsobom porušíme, odveta nás skôr či neskôr neminie.

Nenechajte si ujsť další večer z cyklu Nenápadní ľudia s veľkým príbehom. Bude to v pondelok 7.10.2013 o 20.30h vo Veľkej sále UPeCe. Tešíme sa na Vás :)

Ako upútavku si môžete pozrieť toto video: http://biznistv.sk/zoltan-demjan-v-najlepsom-treba-vediet-prestat/  :)

zoltan_demian_plagat_v2