Prinášame Vám rozhovor, v ktorom môžete bližšie spoznať moderátorky Florbalového turnaja – Ľudku Imrichovú a Máriu Budzákovú.

12358319_1040655279289394_695761888_n1. Je hádam nemožné, že by vás niekto nepoznal, ale ak predsa len – mohli by ste sa nám v skratke predstaviť?

Ľ: Volám sa Ľudka, no doma ma volajú Ľubka :( Pochádzam z Prešova, kde na mňa čakajú moji piati súrodenci, traja švagrovia, štyri netere a štyria synovcovia a v Bratislave som štvrtý rok. Študujem špeciálnu pedagogiku a som tretiačka alebo štvrtáčka, podľa toho, či je čitateľ optimista alebo pesimista. Som bývalou šéfkou tútorov a momentálne robím v upecečku asi všetko. Počas svojho żivota som vystriedala mnoho brigád od rozdávania letákov, výroby súčiastok na žalúzie cez Mc’Donalds až po súčasné čašníctvo v Gospel Café, kde by som vás rada všetkých pozvala (Karloveská32) (:D) A to ako som sa stretla s Máriou vám už porozpráva ona :)  No moja prvá reakcia na Máriu (po ozname na upece camp): „Omg, to s ňou mám byť 3 dni?“ (ospravedlňujeme sa za „omg“, ale doslovne píšeme všetko, čo nám bolo povedané)

M:  Tak v krátkosti. V prvom rade som Mária (žiadna Majka ak by to niekoho napadlo!), som šialená východniarka, milujem spoločnosť ľudí a kamarátov. Mám zvyčajne veľmi veľa energie a som pomerne hlučná, moja frekvencia hlasu je ževraj vysoká. A odkiaľ tá energia? Ja proste keď vidím alebo stretnem ľudí, ktorých mám rada, tak som šťastnúčka a keď som šťastnučká, tak mám veľa energie. No som trošku akčná, to preto, lebo som SKAUTKA (:)) Som prváčka a Ľudku som spoznala vo vlaku na UPC Campe, kde som kričala na celý medzivagón či čo to bolo a Ľudka sa len smiala a hovorila, že som jak ona a potom prišla fotka, prvý spoločny spánok,… nas5 ku mne… tu v UPeCe som v šiestich tímoch a som veľkou fanúšičkou florbalu. Medzi moje záľuby patrí fotenie, kamerovanie, spev, a bla bla bla – milión ďalších vecí. Do Bratislavy som prišla aj študovať a to na manažment na UK a zatiaľ sa mi darí (som prváčka uvidíme po skúškovom). A čo máme ešte s Ľudkou spoločné je rovnaké povolanie našich rodičov (:)) Asi šicko v skratke o mne.

2. V koho hlave vznikol nápad na temperamentnú ženskú dvojicu?
Ľ: Najprv volali Máriu, Mária mala podmienku, že jedine so mnou :) a bez nejakeho otáľania som sa na to dala :)

3. Nebojíte sa, že vaše znalosti športu nie sú tak rozsiahle, aby ste si mohli dovoliť takúto super mega bomba akciu?
M:
 Čo ti pere? Vôbec ne. Šak keď je loptička v bránke je gól a kričím…. Čo viac mi treba vedieť?

Ľ:  Kto povedal, že naše skúsenosti nie sú rozsiahle? Na základnej škole som mesiac chodila na ping-pongový krúžok a takisto som asi rok hrala volejbal. Kalčeto hrám od 12rokov, a pri sledovani majstrovstiev sveta v hokeji som zistila, že nevidím do diaľky. Znalosti máme až až :D

4. Trúfate si konkurovať Marcelovi Merčiakovi?
M: Merčiak? To kto je? To je dajaký starý Upecečkár, ktorého som už nezažila? O.o

Ľ: Ja by som inak položila otázku: Nebojí sa Marcel Merčiak novej konkurencie?

5. Nebojíte sa, že jedna z vás zatieni tú druhú?
Ľ: Nie nebojíme, lebo isto nebude tá druhá lepšia, ale jedine tak hlučnejšia :D

M: Ja už som ťa zatienila :D

Ľ: Zhoda jak oči :D

6. Čo od tejto skúsenosti očakávate?
M: Životného partnera :D (v mene redakcie ti držíme palce!)

Ľ: Vyšší počet priateľov na facebooku.

7. Akému tímu fandíte?
Ľ: Aké tímy vôbec hrajú? Ale jasná vec, že rozhoduje Móricova stupnica.

M: Určite hlavne rozhoduje súčet bodov z tzv. Móricovej stupnice.

Ako hovorí Ľudka, toto je jej fotka so Shakirou:

12325132_1040658192622436_1023077455_n

Dievčatá, málo stresu a chýb, veľa zdaru a priateľov na facebooku!
Za fotky ďakujeme ich súkromnému albumu, vyberali z asi 17.367 fotiek.

-mp-