„Keby sme po celý rok športovali ako na sviatky, bol by šport rovnako nudný ako je dnes práca.“ – William Shakespeare

Po najkrajších veľkonočných sviatkoch, ktoré sme naplno prežívali s radosťou zo zmŕtvychvstania nášho Pána, nás čaká pomerne krátke obdobie, po ktorom sa nám pomaly ale isto blíži koniec letného semestra… Avšak po duchovnom naplnení, vďaka ktorému momentálne kráčame do nových dní s úsmevom, netreba zabúdať ani na športového ducha a radosť šíriacu sa zo športových aktivít! Preto sme si pre Teba na prvý májový pondelok (na štátny sviatok práce) prichystali ďalší výnimočný športový turnaj a príležitosť si zašportovať aj spolu s kamarátmi! ?

Neváhaj pridlho a príď aj Ty na jarný UFO turnaj 2017! Že nevieš alebo si nespomínaš, čo v sebe skrýva názov tejto skratky? … Je to obľúbený UPeCe Floorball Open!

Zlož si svoj hviezdny tím, v ktorom môže byť 4 – 6 hráčov, ale nezabudni na pravidlá, že v tíme môžeš mať maximálne 1 neštudenta, 1 aktívne hrajúceho extraligistu a minimálne 1 hrajúce dievča, ktoré musí byť počas celého zápasu na ihrisku! Hrať sa bude v zložení 3 na 3 bez brankárov.

Zaregistruj sa na nižšie uvedenom linku už od 16.4.2017 a uži si predĺžený víkend spolu s nami a vyplav aj ty svoje endorfíny šťastia. Zažiješ celodennú športovú atmosféru a spoznáš určite aj nových ľudí a kamarátov. Na turnaj sa môže prihlásiť najviac 16 tímov, preto neváhaj a začni ten svoj skladať a strategicky vytvárať formácie hráčov čím skôr!

Začíname registráciou v sobotu 1.5.2017 od 8:00 hod!

ZAREGISTRUJ SVOJ TÍM 

Nechaj sa uniesť UFO-m! Teší sa na Teba Športový tím UPeCe! ?